Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje
Rowerem do pracy.

Rowerem do pracy.

Witaj drogi czytelniku!

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy wybrali rower jako środek dojazdu do pracy albo się nad tym jeszcze nad tym zastanawiasz wiedz, że wybierając ten sposób dołączasz do międzynarodowej społeczności #commute on bike. To nie tylko sposób bycia, ale także promocja ekologicznego i zdrowego środka transportu jakim jest rower.

Dzięki niemu zyskujemy niezależność od rozkładów jazdy, ulicznych korków, zamkniętych (z różnych powodów) ulic. Przyczyniamy się, a jakże, do #zmniejszenia emisji CO2. Częstokroć, dzięki niemu, przybędziemy do swojego celu o wiele szybciej niż z pomocą innego środka transportu, a przy tym wszystkim na pewno wzbogacimy swój organizm o porządną dawkę endorfin, które pozytywnie wpłyną na naszą kreatywność w pracy.

Jednak jeżdżąc #do pracy rowerem potrzebujesz porządnej torby, do której spakujesz wszystko co niezbędne do jej wykonywania. Jeśli jesteś osobą bezkompromisową, ceniącą dobre i praktyczne rozwiązania, a jednocześnie chcesz podkreślić swój indywidualny styl sklep Mysherpa.pl wychodzi Ci naprzeciw.

Skórzane torby firmy #FS BIKE, które doskonale sprawdzą się jako torby do użytku codziennego, a dzięki ukrytym zapięciom można je szybko i bezproblemowo przypiąć do roweru. Zostały one wykonane ręcznie i z wysokiej jakości skór. Dzięki temu każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju. Podkreślają bezkompromisowość i indywidualność jej posiadacza. Gama różnych modeli i kolorów sprawiają, że zarówno młodzi studenci jak i poważni menadżerowie, czy też właściciele firm promujący dojazdy #rowerem do pracy, znajdą coś dla siebie.

Szczegóły i opisy znajdują się na stronie www.mysherpa.pl , do której odwiedzenia serdecznie zapraszam.

Do zobaczenia na rowerze!

Napisany 2019-04-18 przez My Sherpa Rowerem do pracy 0 378

Zostaw komentarzOdpowiedz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Blog - archiwum

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Szukaj na blogu

Ostatnio oglądane

Brak produktów

QR code

Menu

Porównaj 0