Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie na tej stronie plików "cookie" w celu śledzenia (analizy) ruchu oraz personalizacji reklam. O tym, jak używane są dane można przeczytać w polityce prywatności > Polityka prywatności .  | Nie zgadzam się.

Akceptuje

FS Bike TOOLS BIG ONE SMART SERIES COGNAC

Kupując teraz ten produkt otrzymasz od sherpy 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów lojalnościowych które Twój sherpa zamieni na jeden bon o wartości 3,80 zł.

narzędziówka 2

Nowy produkt

Elegancka sakwa skórzana na narzędzia TOOLS BIG ONE „narzędziówka”. Wykonana z naturalnej skóry juchtowej – najwyższej jakości skóry o wyprawie naturalnej.

Więcej szczegółów

199,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

- +

 
Więcej informacji

Elegancka sakwa skórzana na narzędzia TOOLS BIG ONE „narzędziówka”. Wykonana z naturalnej skóry juchtowej – najwyższej jakości skóry o wyprawie naturalnej.

Wyposażona w jedną komorę główną o wymiarach 21 cm x 11 cm x 9cm oraz dwa paski, które przechodzą przez całą klapę i są zapinane na metalowe knopiki. Można ją przypiąć do kierownicy rowerowej lub pod siodełko. Służą do tego dwa tylne paski zapinające się na metalowe klamerki.

Można w niej przewozić klucze do roweru, klucze do domu, telefon. Zmieści także małą pompkę rowerową, małą butelkę wody czy też inne drobne akcesoria potrzebne nam w czasie jazdy rowerem.

Wymiary 23 cm x 11 cm x 6 cm

Materiał: naturalna skóra juchtowa

Kolor: koniakowy

(rzeczywisty kolor może się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu, w związku z oświetleniem przy wykonywaniu zdjęć oraz indywidualnymi ustawieniami monitorów)

Wyprodukowano: w Polsce

Gwarancja: 2 lata

Ostatnio oglądane

QR code

Menu

Porównaj 0